Пребарување
Денар
Македонски

G3411 inkjet

Производител: Canon
Компактен дизајн! Печати, копирај и скенирај во боја со Wi-Fi дополнителна опција. Извонреден квалитет со ниска потрошувачка поради ефтините мастила.
SKU: MFPG3411
ден 9.660,00
i h

Придобивки

 • Во кутијата следуваат мастила за 12,000 црно бели отпечатоци или 7,000 колор отпечатоци
 • Wi-Fi опција за поврзување
 • Печати отпечатоци но и фотографии во боја 
 • Ефтини мастила

Потребни мастила GI-490-425 МКД со ДДВ

0.0 0
Напишете сопствен осврт Close
 • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
 • Лош
 • Одлично
*
*
*

Придобивки

 • Во кутијата следуваат мастила за 12,000 црно бели отпечатоци или 7,000 колор отпечатоци
 • Wi-Fi опција за поврзување
 • Печати отпечатоци но и фотографии во боја 
 • Ефтини мастила

Потребни мастила GI-490-425 МКД со ДДВ