Search
Denar
English

Canon

View as Grid List
Sort by
Display per page
Picture of MP120MGII

MP120MGII

Овој 12-цифрен, 2-колорски, калкулатор за печатење со 2 бои го комбинира еколошкото производство со професионални перформанси. Функциите за бизнис, даноци и за конверзија на валута придонесуваат за ефикасност.
ден 3.540,00
Picture of Canon imagePROGRAF iPF670

Canon imagePROGRAF iPF670

Добијте комбинација од квалитет и економичност со овој брз печатач од 24” со 5 бои. Добијте поостри резултати за CAD/GIS проекти и постери со новото магента мастило.
Call for pricing
Picture of imagePROGRAF iPF8400SE

imagePROGRAF iPF8400SE

Направете примамливи постери и материјали за прикажување со мастила со 6 бои LUCIA EX пигменти кои ви даваат живи, долготрајни резултати.
Call for pricing
Picture of G3411 inkjet

G3411 inkjet

Компактен дизајн! Печати, копирај и скенирај во боја со Wi-Fi дополнителна опција. Извонреден квалитет со ниска потрошувачка поради ефтините мастила.
ден 9.660,00
Picture of G2400 inkjet

G2400 inkjet

Ефикасен мултифункционален печатач со ефтини мастила. Копирај скенирај и печати во боја
ден 8.400,00
Picture of G1400 inkjet

G1400 inkjet

Совршен за создавање на квалитетни отпечатоци со ниски трошоци.
ден 7.350,00
Filters Close
Min: ден 0,00 Max: ден 45.150,00
ден0 ден45150