Search
Denar
English

Canon PIXMA G1411

Manufacturer: Canon
Висококвалитетен инкџет печатач во боја со ефтини мастила.
SKU: PIXMAG1411
ден 7.770,00
i h

Испечатете 12000 црно бели отпечатоци или 7000 отпечатоци во боја со овој висококвалитетен принтер. Инкџет CISS технологија достапна на овој печатач.

Дополнително, печатете и слики во боја.

0.0 0
Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
*
*
  • Bad
  • Excellent
*
*
*

Испечатете 12000 црно бели отпечатоци или 7000 отпечатоци во боја со овој висококвалитетен принтер. Инкџет CISS технологија достапна на овој печатач.

Дополнително, печатете и слики во боја.