Search
Denar
English

Canon PIXMA G2411

Manufacturer: Canon
Висококвалитетен мултифункциски печатач со мастила. Скенирај , копирај и печати во боја.
SKU: PIXMAG2411
ден 8.820,00
i h

Со уредот следуваат 2 црни мастила и 3 мастила во боја за 12000 црно-бели отпечатоци и 7000 отпечатоци во боја.

Дополнително, печатете и висококвалитетни отпечатоци.

0.0 0
Write your own review Close
  • Only registered users can write reviews
*
*
  • Bad
  • Excellent
*
*
*

Со уредот следуваат 2 црни мастила и 3 мастила во боја за 12000 црно-бели отпечатоци и 7000 отпечатоци во боја.

Дополнително, печатете и висококвалитетни отпечатоци.