Пребарување
Денар
Македонски

ПРОЕКТОРИ

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Слика на Canon LV-X310ST

Canon LV-X310ST

Преносен XGA проектор,компактен и со мали димензии кој што продуцира слики со висока острина на мала оддалеченост.
ден 42.999,00
Слика на Canon LV-X320

Canon LV-X320

Компактен XGA проектор со мали димензии кој што продуцира слика со одличен квалитет и висока осветленост, го прават одличен избор за секојдневна употреба.
ден 23.929,00
Слика на Canon LV-WX320

Canon LV-WX320

Ултра лесен и компактен WXGA проектор кој што прудуцира слика со висок квалитет и осветлување.Вградена мрежна картица како и поврзување преку HDMI или MHL го прават одличен избор за секојдневна употреба.
ден 30.599,00
Слика на Canon LV-WX310ST

Canon LV-WX310ST

Компактен и пренослив WXGA проектор наменет за продуцирање на слика на мала оддалеченост со широк формат на слика.
ден 48.799,00
Filters Close
Минимум: ден 23.929,00 Максимум: ден 48.799,00
ден23929 ден48799