Пребарување
Денар
Македонски

ПЛОТЕРИ

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Слика на Canon imagePROGRAF iPF670

Canon imagePROGRAF iPF670

Добијте комбинација од квалитет и економичност со овој брз печатач од 24” со 5 бои. Добијте поостри резултати за CAD/GIS проекти и постери со новото магента мастило.
Јавете се за цени
Слика на imagePROGRAF iPF8400SE

imagePROGRAF iPF8400SE

Направете примамливи постери и материјали за прикажување со мастила со 6 бои LUCIA EX пигменти кои ви даваат живи, долготрајни резултати.
Јавете се за цени
Слика на PF-06

PF-06

Глава за плотер
ден 21.719,00