Пребарување
US Dollar
Македонски

КОМПАКТНИ

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Слика на SELPHY CP1000

SELPHY CP1000

Фото печатач кој што е ултра компактен и лесен за носење.Се карактеризира со брзо,лесно професионално печатење на високо-квалитетни фотографии.Со неговите мали димензии и преносливост ви дава коплетна слобода да ги печатите своите фотографии било каде.
$112.00