Пребарување
US Dollar
Македонски

ЗА НА РАБОТНА МАСА

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Слика на CanoScan LiDE 300

CanoScan LiDE 300

Компактен и лесен скенер,со модереен дизајн како и висока резолуција,наменет за домашна и канцелариска работа
$76.07
Слика на CanonScan LiDE 220

CanonScan LiDE 220

Уживајте во брзо скенирање со врвен квалитет
$95.88
Слика на CanoScan LiDE 400

CanoScan LiDE 400

Брз скенер со модерен и стилски дизајн кој создава професионални копии од сите документи, фотографии или книги со висока резолуција
$98.51
Слика на DOCUMENT READER P-215 II

DOCUMENT READER P-215 II

Неверојатно брз и пренослив скенер со брзина на двострано скенирање до 30 слики/мин.
$318.04
Слика на imageFORMULA DR-M260

imageFORMULA DR-M260

Издржлив и сигурен скенер за документи со голема брзина што нуди импресивен квалитет на слика и големи брзини на скенирање
$977.16